preskoči na sadržaj

Srednja škola Dragutina Stražimira

Login

SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA

GUNDULIĆEVA 2a

10 380 SVETI IVAN ZELINA

ured@ss-dstrazimira-svetiivanzelina.skole.hr

Tražilica
Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

DJELATNICI

RAVNATELJICA: MARTINA ZEREC, prof.

 

POPIS NASTAVNIKA
 
PREZIME I IME                  NASTAVNIKA                   PREDMETI
ANTOLKOVIĆ, MARIJAN STRUČNI PREDMETI (ELEKTROTEHNIKA)
AUŽINA, DAMIR NJEMAČKI JEZIK, TALIJANSKI JEZIK
BEDEKOVIĆ, MARINA BIOLOGIJA
BENJAK, MATEJA STRUČNI PREDMETI (STROJARSTVO)
BENČIĆ, KRISTINA GLAZBENA UMJETNOST
BILIĆ, BISERKA GEOGRAFIJA, POVIJEST
BLAGOEV, TANJA PRAKTIČNA NASTAVA (FRIZERSTVO)
BRADARIĆ, IVAN STRUČNI PREDMETI (POLJOPRIVREDA)
BURINA, DANIJEL STRUČNI PREDMETI (OBRADA DRVA)
CRNEKOVIĆ, JASNA POVIJEST
ČELIK,  ANA LATINSKI JEZIK
ČURIK, DARIJA ENGLESKI JEZIK
GMAJNIĆ ŠPOLJARIĆ, MIRELA KEMIJA, POZNAVANJE MATERIJALA, DERMATOLOGIJA (porodiljni dopust)
GRADIČEK, MARKO STRUČNI PREDMETI (ELEKTROTEHNIKA)
HARAMINČIĆ, MARTA

LIKOVNA UMJETNOST, ESTETIKA I UMJETNOST (zamjena za Anu Malačić)

HORVAT, BRANIMIR STRUČNI PREDMETI (OBRADA DRVA)
KART, IVA RAČUNALSTVO
KOŽIĆ, SILVIJA MATEMATIKA, RAČUNALSTVO
KRALJ, TATJANA STRUČNI PREDMETI (FRIZERSTVO)
KRANJEC, IVANA TZK, ZDRAVSTVENI ODGOJ
KUNJKO, TAJANA POVIJEST (porodiljni dopust)
KUS, JASNA TZK
LAKOVIĆ MERKAŠ, JAGODA RAČUNALSTVO, OSNOVE RAČUNALSTVA, INFORMATIKA
LUKIĆ, ZORAN STRUČNI PREDMETI I PRAKTIČNA NASTAVA (ELEKTROTEHNIKA)
MADŽARAC, MARTINA STRUČNI PREDMETI (POLJOPRIVREDA)
MALAČIĆ, ANA LIKOVNA UMJETOST, ESTETIKA I UMJETNOST (porodiljni dopust)
MALKOVIĆ, SUZANA NJEMAČKI JEZIK
MARKULIN, STELA HRVATSKI JEZIK
PRIBANIĆ, MATEJ POVIJEST (zamjena za Tajanu Kunjko)
RADIĆ HLUPIĆ, IVANA ENGLESKI JEZIK 
REGVAT, ANDREJA STRUČNI PREDMETI (POLJOPRIVREDA)
ROGULJIĆ, MARICA MATEMATIKA, MATEMATIKA U STRUCI
RUKAVINA, SNJEŽANA VJERONAUK - KATOLIČKI
STIPINOVIĆ, MARICA SOCIOLOGIJA, LOGIKA, ETIKA, FILOZOFIJA, POLITIKA I GOSPODARSTVO
SUŠEC, IVAN KEMIJA, POZNAVANJE MATERIJALA, DERMATOLOGIJA, TEHNOLOŠKE VJEŽBE (zamjena za Mirelu Gmajnić Špoljarić)
TELEBEC, SANDRA PSIHOLOGIJA. PSIHOLOGIJA KOMUNIKACIJE
TURKOVIĆ, ŽELJKO PRAKTIČNA NASTAVA (STROJARSTVO)
VALJAK, MAJA ENGLESKI JEZIK
VRČKOVIĆ, ANAMARIJA HRVATSKI JEZIK
VUNIĆ, CARMEN BIOLOGIJA, KEMIJA, POZNAVANJE MATERIJALA
ZEČEVIĆ, NIKO STRUČNI PREDMETI (ELEKTROTEHNIKA)
ŽAGAR, KLARA JASNA STRUČNI PREDMETI (STROJARSTVO)
ŽILAVEC, MARINA HRVATSKI JEZIK
ŽUGAJ, IVAN FIZIKA

 

OSTALI DJELATNICI:

PLANTIĆ, DAVOR TAJNIK
ŠKLEDAR, VALENTINA PEDAGOGINJA
VALJAK, MAJA KNJIŽNIČARKA
SIMIĆ, IRENA SOCIJALNA PEDAGOGINJA
CVETKO, MLADEN DOMAR
ŠVEC, MIRA RAČUNOPOLAGATELJICA
HORVAT, ANA SPREMAČICA
PAJAČ, IVANČICA SPREMAČICA 
PRUGOVEČKI, VALENTINA SPREMAČICA

 




preskoči na navigaciju