Srednja škola Dragutina Stražimira

10 380 SVETI IVAN ZELINA

ured@ss-dstrazimira-svetiivanzelina.skole.hr

« Siječanj 2022 »

UPISI U ŠK. GOD. 2021./2022.

Dragi osmaši, poštovani roditelji,

na ovoj ćete stranici imati priliku pratiti sve važne informacije vezane za upise u prvi razred u šk. god. 2021./2022.

U našoj se školi učenici mogu obrazovati u tri četverogodišnja i čak pet trogodišnjih programa.

Četverogodišnji program opće gimnazije podrazumijeva nastavak obrazovanja na visokim učilištima ili fakultetima, dok programi agrotehničar i tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom omogućuju stjecanje konkretnog zanimanja, a uz uvjet polaganja državne mature, omogućuju vam i nastavak školovanja.

Odlučite li se za obrazovanje u trogodišnjem obrtničkom programu, naša vam škola nudi upis u zanimanja automehaničar, strojobravar, stolar, frizer i elektroinstalater

Nastavne planove i promotivne materijale za sve spomenute programe možete pronaći u lijevom padajućem izborniku te u priloženim dokumentima.

Grad Sveti Ivan Zelina i ove će godine osigurati sredstva za nabavku udžbenika za učenike svih razreda naše škole, osim onih koji dolaze s područja Grada Zagreba, koji ostvaruju pravo na besplatne udžbenike po drugoj osnovi. Isto tako, Grad će većim dijelom, a potencijalno i u cijelosti, financirati nabavku drugih obrazovnih materijala (radnih bilježnica i atlasa). Budući da je odabir udžbenika i drugih obrazovnih materijala ovoga trenutka još u tijeku, ne možemo napraviti točnu kalkulaciju, no nadamo se da će udio roditelja biti sveden na najmanju moguću mjeru.

U privitku (na vrhu popisa priloženih dokumenata) dostupan je dokument naslovljen ZAPRIMANJE DOKUMENTACIJE ZA UPIS U PRVI RAZRED U ŠK. GOD. 2021./2022. U LJETNOM UPISNOM ROKU, u kojem su pojašnjeni svi važni koraci koje je potrebno obaviti za potrebe upisa u našu školu. Molimo, upoznajte se sa sadržajem.

Ispod spomenutog dokumenta dostupni su i Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022., Natječaj za upis učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2021./2022. preuzet iz sustava upisi.hr vezano za našu školu, te publikacija Idemo u srednju!!!

Za dodatne upite slobodni ste kontaktirati tajništvo na broj 01 20 60 047.