preskoči na sadržaj

Srednja škola Dragutina Stražimira

Login

SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA

GUNDULIĆEVA 2a

10 380 SVETI IVAN ZELINA

ured@ss-dstrazimira-svetiivanzelina.skole.hr

Tražilica
Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Dodatna, fakultativna i izborna nastava; Izvannastavne aktivnosti

U šk. god. 2020./2021. održava se dodatna, fakultativna i izborna nastava, kako slijedi: 

DODATNA NASTAVA

predmet

nastavnik

razred

Povijest

Biserka Bilić

1.og - 3.og

Povijest

Matej Pribanić

4.og

Politika i gospodarstvo

Marica Stipinović

4.og, 4.e, 4.p

Vjeronauk - Katolički

Snježana Rukavina

svi og razredi

Hrvatski jezik

Anamarija Banjedvorec

4.og

Hrvatski jezik

Stela Markulin

4.e, 4.p

Engleski jezik

Ivana Radić Hlupić

4.e

Engleski jezik

Maja Valjak

4.p

Njemački jezik

Damir Aužina

3.p

Njemački jezik

Suzana Malković

4.e

Matematika

Marica Roguljić 4.og, 4.e, 4.p

Biologija

Marina Bedeković

2.p

FAKULTATIVNA NASTAVA

Ljekovito bilje

Ivan Bradarić

2.p

Gljivarstvo

Martina Madžarac

3.p

Zoologija

Andreja Regvat 4.p

IZBORNA NASTAVA (uz Vjeronauka – Katolički i Etiku)

Talijanski jezik

Damir Aužina

2.og

Biologija

Marina Bedeković

2.og

Marina Bedeković

3.og

Marina Bedeković

4.og

Engleski jezik

Darija Čurik 3.og

 

Darija Čurik 4.og

Fitofarmacija

Martina Madžarac

2.p

Ampelografija i tehnologija proizvodnje vina

Ivan Bradarić

3.p

Samostalno vođenje gospodarstva

Martina Madžarac

3.p

Uzgoj ljekovitog i začinskog bilja

Andreja Regvat 4.p

Vježbenička tvrtka

Ivan Bradarić 4.p

Računalstvo

Marko Gradiček

3.e

Rashladna i termička tehnika

Marijan Antolković

4.e

TZK

Jasna Kus

3.b

TZK

Ivana Kranjec

1.a, 1.b 2.a, 2.b, 3.a

Matematika u struci

Danijel Burina

3.a – EI

Ljekovito bilje

Ivan Bradarić

2.a – FR

Ispitivanje tehničkih materijala

Mateja Benjak

2.b – AM, SB

Izabrana poglavlja iz električnih instalacija

Marijan Antolković

3.a – EI

Dekorativna kozmetika

Tatjana Kralj

3.a – FR

Tradicijske frizure

Tatjana Kralj

3.a – FR

Dijagnostika motornih vozila

Klara Jasna Žagar

3.b – AM

Tehnologija zanimanja

Branimir Horvat

3.b – ST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pored toga, održavaju se i izvannastavne aktivnosti, neke od kojih su školski zbor, Humanitarna družina, Frizeri - volonteri, sportske aktivnosti ŠŠD-a Mladen Dananić, Zadruga "Trsek", itd. Popis svih aktivnosti dostupan je u Školskom kurikulumu.
 

preskoči na navigaciju