OBAVIJEST O TRAJANJU POLUGODIŠTA I BLAGDANSKA ČESTITKA
Autor: Martina Zerec, 19. 12. 2019.

Dragi učenici, poštovani roditelji,
približavamo se kraju prvog polugodišta te božićnim i novogodišnjim blagdanima. U ime djelatnika Škole, kao i u svoje osobno ime, zahvaljujem svima koji su sudjelovali u programu obilježavanja Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, kao i u tradicionalnoj predbožićnoj humanitarnoj akciji Hrvatskoga Caritasa „Za 1000 radosti“, te u tim prigodama svojim prilozima pokazali solidarnost prema ljudima u potrebi.
Zahvaljujem i svima koji su prigodno ukrasili školske hodnike i učionice, kao i onima koji su pripomogli u planiranju i organizaciji Dana prevencije.
Podsjećamo, aktivnosti Dana prevencije ili Projektnog dana provest će se u petak, 20. prosinca 2019., KOJI JE UJEDNO I ZADNJI DAN NASTAVE U NAŠOJ ŠKOLI U OVOM POLUGODIŠTU. ❗️
Održat će se kratak prigodni program i radionice, a aktivnosti počinju u 8:00 sati. Učenici koji su petkom po redovnom rasporedu na praktičnoj nastavi u radnom procesu dužni su odraditi sate kod obrtnika odnosno neće sudjelovati u spomenutim radionicama, a prema dogovoru s voditeljima praktične nastave, sate prakse odrađivat će i u subotu, 21. prosinca 2019.
Ujedno koristim priliku zahvaliti vam na razumijevanju tijekom štrajka prosvjetnih djelatnika. Kao što vam je poznato, zimski je odmor učenika zbog štrajka skraćen, te nastava u drugom polugodištu počinje u utorak, 7. siječnja 2020. po A rasporedu (gimnazija i E razredi u prijepodnevnoj, a podsektor poljoprivrede i obrtnički razredi u poslijepodnevnoj smjeni). O kalendaru rada tijekom drugog polugodišta bit ćete obaviješteni po povratku s praznika.
Neka vam nadolazeći blagdani donesu osmijeh, sreću i zadovoljstvo, te ispunjenje osobnih želja i ostvarenje uspjeha u školi.
Blagoslovljen vam Božić i sretna nova godina!
Ravnateljica