OBAVIJEST O NABAVI UDŽBENIKA ZA UČENIKE S PREBIVALIŠTEM U GRADU ZAGREBU, TE O (SU)FINANCIRANJU UDŽBENIKA ZA UČENIKE BUDUĆIH 1., 2. I 3. RAZREDA NAŠE ŠKOLE SREDSTVIMA GRADA SVETOG IVANA ZELINE
Autor: Martina Zerec, 18. 5. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

u privitku („opširnije“) donosimo informacije vezane za nabavu udžbenika koji su besplatni za učenike s prebivalištem u Gradu Zagrebu, za školsku godinu 2020./2021.

Roditelji učenika s prebivalištem u Gradu Zagrebu skeniranu su dokumentaciju potrebnu za ostvarivanje prava na besplatne udžbenike dužni dostaviti isključivo na e-mail nabava.srednje-skole@zagreb.hr .

Ujedno vas obavještavamo da će Grad Sveti Ivan Zelina i ove godine značajna sredstva izdvojiti za nabavku udžbenika za učenike naše škole koji će najesen pohađati prvi, drugi i treći razreda ne dolaze s područja Grada Zagreba. Vezano za učenike prvih razreda, besplatne će udžbenike od Grada Svetog Ivana Zeline dobiti samo oni koji se u pišu u redovnim upisnim rokovima (ljetnom ili jesenkom).

Budući da je aplikacija za odabir udžbenika za druge i treće razrede otvorena tek danas, nismo u mogućnosti napraviti točnu kalkulaciju, no zelinski je gradonačelnik, gospodin Hrvoje Košćec, ponovno udovoljio našoj zamolbi, te će Grad Sveti Ivan Zelina u najmanju ruku sufinancirati trošak nabavke udžbenika za učenike spomenutih razreda.

Zahvaljujemo gospodinu Košćecu na potpori koju, usprkos teškoćama izazvanim pandemijom i posljedičnom smanjenju prihoda, Grad Sveti Ivan Zelina na ovaj način daje našoj srednjoj školi.

Priloženi dokumenti:
IZVGZ-SREDNJE_SKOLE.pdf (1.73 MB)